Bestyrelsen

For at sikre en stærk frivillig organisation omkring det store arbejde, har vi den 13 maj 2015 stiftet foreningen.

Venligboerne i Dragørs bestyrelse. På foreningens generalforsamling den 20. april 2017 blev følgende valgt:

Formand

Bettina

Bettina Fellov

Formand

Bettina@venligboerneidragoer.dk

 

Medlemmer af bestyrelsen:

Nadja

Nadja Aagaard Jensen

Næstformand og Medlem af bestyrelsen

Nadja@venligboerneidragoer.dk

 

Annie

Annie Fellov

Kasserer og medlem af bestyrelsen

Annie@venligboerneidragoer.dk

 

19022767_10213088744083237_1667661786_o

 Peter Bennet Sørensen

Medlem af bestyrelsen

PeterB@venligboerneidragoer.dk

 

Hanne

 

Hanne Rosfort

Sekretær og medlem af bestyrelsen

Hanne@venligboerneidragoer.dk

Suppleanter

 

Peric

Peric Mantey

Suppleant

Peric@venligboerneidragoer.dk

 

lars

Lars Kyrø

Suppleant

Lars@venligboerneidragoer.dk

 

 

Linkin_KSP

Karsten Skyum Pedersen

Revisor

Karsten@venligboerneidragoer.dk